BLOG

Kategorie: PÉČE O RUCE

Jaký jsou výhody UV/LED lampy na nehty?

Jaký jsou výhody UV/LED lampy na nehty?

  • Základní rozdíl je v tom, jaký typ světla tyto lampy produkují a jak dlouho trvá, než gel/ gel- lak na nehtech vytvrdí.

U nás používáme osvědčené kombinované UV/LED lampy Promed, které jsou schované pod  nehtařským stolem po pravé i levé straně. 

Jejich výhodou jsou LED diody, které i přes nižší výkon oproti UV lampě rychleji vytvrdí gel. 

A také kombinovaná UV/LED lampa vytvrdí jakýkoliv materiál, jak UV gely/ gel-laky tak LED gely/gel-laky 😎

Navíc technologie LED zářivek slibuje životnost až 50 000 hodin svícení. Pro denní používání ideální vzhledem k životnímu prostředí i peněžence. 

Odnímatelné dno nám zjednodušuje úklid a čištění lampy.

Má také režim "Low Heat" časovač na 99s., který má pomoci pokud vás trápí nepříjemný pocit pálení. Lampa totiž začíná zářit při nižším výkonu a postupně se její intenzita zvyšuje. Tak se předejde šokovému vytvrzení materiálu a tedy i nepříjemnému pálení. Nicméně ze zkušenosti je pálení minimální a tento režim nevyužíváme.
 

Chodíte rádi na manikúru nebo se chystáte poprvé? Milujeme barvy a minimalistické zdobení, podívejte se na naši tvorbu a inspirujte se! Najdete nás na Instagramu i Facebooku pod jménem @rosalybeautysalon.

Chcete k nám přijít na manikúru?

Rezervujte si svůj termín přes rezervační formulář nebo telefonicky. Rezervace jsou nyní možné měsíc předem na dopolední termíny na všechny procedury vyjma modeláže nehtů.