Líčení

Proceduru můžete věnovat svým blízkým jako dárek ve formě dárkového poukazu.

Nechte vyniknout své kráse dokonalým make-upem pro jakoukoliv příležitost.

Líčení na míru

Dokonalý make-up pro každou událost

Kompletní denní líčení
60-75 minut
800 Kč
Večerní líčení, vhodné jako fotomakeup
90-120 minut
1 200 Kč

Svatební líčení

Milé nevěsty,

vytvoříme Vám líčení a účes, ve kterém se budete cítit sebevědomá a svá. Naším úkolem je, abyste se cítila nejkrásnější v jeden z nejúžasnějších dnů vašeho života.

V našem saloně máme pro vás speciální péči. Pokud hledáte salon v okolí Staré Boleslavi, právě jste ho našly. Nabízíme vám kompletní přípravu na svatbu včetně manikúry a pedikúry, tak pouze jednotlivých služeb. Zároveň hýčkání na míru můžou využít i vaše maminky, tchýně či družičky.

A jak probíhá líčení?

Balíček líčení obsahuje zkoušku líčení včetně účesu a samotné líčení a účes v den vaší svatby.

Líčení probíhá u nás v Rosaly beauty salonu v Brandýse nad Labem - Stará Boleslav.

Svatební líčení je velmi specifické a make-up musí vypadat skvěle za denního světla, večerního osvětlení, ale také na kameře. Všechny tyto požadavky se musí splnit.

Používáme speciální postup, aby make-up byl voděodolný a otěru vzdorný, což je nejdůležitější požadavek na svatební líčení. Poradíme Vám také, jak se nejlépe celkově připravit, abyste byla svěží a výsledek byl co nejlepší.

Zkouška na den "D" by měla probíhat nejlépe měsíc předem. Většinou v dopoledních hodinách. Domluvíme se na harmonogramu příprav, na tom jak bude vypadat kompletní look a vše vyzkoušíme. Po celou dobu líčení budete mít možnost se na sebe dívat a kontrolovat, zda make-up je dle vašich představ. Ke každé nevěstě přistupujeme naprosto individuálně.

Proto spolu komunikujeme ještě před zkouškou, postupně nám pošlete fotky svých představ looku a vybraných šatů. A můžeme se tak ještě lépe připravit, zajistit doplňky do vlasů, speciální komponenty k líčení, na zkoušce si pak lépe můžete rozhodnout, co přesně ke dni "D" zvolíte, včetně časté otázky aplikace jednorázových umělých řas.

Pro jakékoliv doplňující dotazy se na nás obraťte telefonicky 775305788 nebo přes kontaktní formulář v rezervaci. Před definitvním rozhodnutím si můžete domluvit schůzku s naší vizážistkou/kosmetičkou u nás v salonu.

Děkujeme za vaši důvěru. Je nám ctí připravovat vás na událost, na které vám tak záleží.

4 500 Kč

Make-up artist

Umělecké líčení

Plánujete speciální akci a potřebujete dokonalý make-up až přímo masku?

Naše make-up artistka dokáže na obličeji vytvořit přímo neuveřitelné podoby.

Tento balíček je vhodný na karnevaly, tematické události, setkání příznivců komiksových postav, středověkých bitev, fantasy výprav, ale také sváteční párty jako je Halloween!

Umělecké líčení v balíčku zahrnujte kompletní nalíčení dle předchozí domluvy. Veškerý materiál si make-up artistka zajistí. Na Vás je nám jen sdělit Vaše přání a zábava může začít!

Těšíme se na vás, protože každá proměna je vždy jedinečná svým tématem okouzlující!

Výsledná cena se v závisloti na zadání může lišit. Děkujeme za pochopení

 

90-120 minut | 1 200 Kč