Kariéra

Chtěli byste zkrášlovat život ostatním?

Přidejte se do našeho týmu!

Milujete svojí práci a hledáte stejně naladěné kolegy a příjemné prostředí?

Nabízíme komplexní služby v péči o tělo a v oblasti manikúry je pro nás priorita precizní a kvalitní práce.

A nyní přijmeme do našeho týmu manikérku a nehtovou designérku/ manikéra a nehtového designéra.

Požadujeme:

- Profesní kurz manikúry a nehtového designu.

- Zkušenost v oboru manikérka a nehtová designérka/designér.

- Komunikativnost.

- Zodpovědnost a dochvilnost.

- Chuť dále se rozvíjet.

Náplň práce:

- Přímá práce s klienty, spa péče o ruce a úprava nehtů dle domluvy s klientkou/klientem.

- Pravidelná tříkroková dezinfekce nástrojů a pravidelný úklid na pracovišti.

- Fotodokumentace své práce se souhlasem klienta/klientky.

- Příprava sezónních a tematických návrhů designu nehtů (na tipy/modelky).

- Sledovat nové trendy a postupy v oblasti manikúry a designu a zavádět je do praxe.

Nabízíme:

- Práce na DPP/DPČ/ŽL.

- Příjemné pracovní prostředí a zajištěné pracovní vybavení a kvalitní materiál.

- Flexibilní pracovní doba, Po-So.

- Motivující platové ohodnocení

- Prostor pro vlastní kreativitu a tvorbu.

- Zaměstnanecké slevy

Místo výkonu práce: Rosaly beauty salon, Štefánikova 458/13, 250 01 Stará Boleslav

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Těšíme se na Vás, kontaktujte nás na tel:775305788 nebo na email: rosaly@makeitup.cz.

Tým Rosaly beauty

www.rosaly.cz