BLOG

Kategorie: PÉČE O NOHY

Sterilizace bot KLENZ

Součástí pedikúry v RosaLy Beauty salonu je sterilizace bot působením nanočástic stříbra a ozónu.

Revoluční sanitizer a sterilizer KLENZ je přístroj s prokazatelnou až 99,8% účinností a to díky působení speciální technologie, doporučujeme používat při každé pedikúře!

Při procesu se již nepoužívají žádné další čistící látky nebo voda. Jedná se o ,,suchý proces bez působení tepla“, který je zcela bezpečný pro lidský organismus.

Laboratorní testy prokázaly:

  • 98% účinnost při potlačení kultury Trichophyton rubrum -nejčastější dermatofyt způsobující plísňové onemocnění-mykózy.
  • 99,7% účinnost při potlačení kultury Psedomonasaeruginosa - vyvolává řadu onemocnění - zánět močových cest,středního ucha či hnisání popálenin.
  • 99,8% účinnost při potlačení kultury Escherichia coli -vyvolává průjmová onemocnění.
  • 92% účinnost v boji se zápachem na vzorku vysocepáchnoucího amoniaku.

Těšíme se, že Vám můžeme nabídnout k očištění nohou i dokonalé očištění obuvy. Sterilizátor KLENZ vaše boty neumyje, ale očistí od "neviditelných" nánosů a zdrojů nežádaných infekcí, které vznikají v botě přirozeně nošením. Odcházíte tak od nás s očištěnými nohami v absolutně očištěné obuvy.

A jak podpoříte a udržíte své nohy a hlavně boty v kondici? Ideálně používat bavlněné ponožky a boty z kvalitních a prodyšných materiálů. Boty větrat, po sportu nechat dobře proschnout a používat sprej do bot. U nás můžete zakoupit sprej do FOOTOLOGIX s Tea-Tree oilem proti bakteriím a zápachu.

Na pedikúru se můžete objednat na tel. +420 775 305 788, mailem salon@rosaly.cz nebo přes sociální sítě @rosalybeautysalon.

Nevíte, kterou si pedikúru si vybrat? Pro první návštěvu doporučujeme Pedikúra - základní péče, která je hlavně očistná a hydratační. Pokud na pedikúru již chodíte nebo chcete rovnou vyzkoušet naši intenzivní antioxidační proceduru, zvolte Pedikúru - regenerační péče s Malinnou

Jestli jste dočetli až sem, jsme rádi, že vás naše služby zaujaly! Proto nás neváhejte kontaktovat, rádi vám rezervujeme termín. REZERVACE online!

 

S láskou, tým Rosaly beauty

www.rosaly.cz