BLOG

Kategorie: PÉČE O PLEŤ

CO JE GUASHA MASÁŽ

Masáž obličeje s gua sha kamenem je tradiční čínská technika, která se používá k relaxaci, liftingu a oživení pleti.

Masáž gua sha kamenem je velice oblíbenou a lety prověřenou technikou tradiční čínské medicíny.

Provádí pomocí tahu a tlaku na různé části obličeje a pomáhá tak stimulovat cirkulaci krve a lymfatického systému. Jedná se opravdu o unikátní masážní techniku, která může pomoci zlepšit tón pleti, zvýšit elasticitu pokožky a redukovat otoky a napětí.

Gua sha masáž má nejen blahodárné účinky na pleť, ale také na naši psychiku a zdraví. Proto ji nabízíme formou rituálu, u kterého zrelaxujete pleť i svou mysl.

Pleťový riatuál s gua sha kamenem je oblíbeným dárkem ještě v kombinaci se zábalem na ruce

A protože vidíme výsledky péče o pleť s guasha kamenem, rozhodli jsme se vám takové potěšení a relaxaci u nás sprostředkovat.

V naší stálé nabídce využíváte expresní Rose Rituál, regenerační péče o pleť s masáží guasha.

Tak nyní nově, u nás vždy v měsíci bude hostovat skvělá guasha masérka a terapeutka Anička Vondráčková. Na její hodinové masáže se můžete objednat přes recepci na tel. 775305788.

Gua sha Rituál

Představujeme vám komplexní masáž obličeje, krku a dekoltu v podobě guasha masáže. 

  • Na 60 minut se odevzdáte do rukou guasha masérky Aničky Vondráčkové.
  • Masáž má blahodární účinky na stav pleti i celého těla.

Jestli nepatříte mezi fanoušky botoxu, tohle je varianta přesně pro vás. Zároveň guasha masáž není jen kosmetická - liftingová masáž, je to relaxace a sebeláska.

Při profesionální - terapeutické guasha masáži tváře či těla, zvyšujeme mikrocirkulaci, svaly se prokrví, přivedeme kyslík, energii a krev tam, kde je potřeba. Guasha je skvělým pomocníkem i pro domácí sebepéči, ale s vědomostmi a praxí maséra docílíte výsledku, po kterém opravdu toužíte.

Kvalitně provedená guasha masáž zlepší krevní oběh, rozproudí lymfu, v neposlední řadě sjednotí a vypne pleť, zbaví jemných vrásek, obnoví se kontury obličeje a navrátí se svěží a šťavnatý pocit.

Guasha masáž vás dokáže zbavit také bolestí hlavy, menstruačních potíží, díky ní ovlivňujeme, ale i vyživujeme celé tělo, neboť při masáži "pracujeme" v meridiánových dráhách jednotlivých orgánů.

Na tuto masáž si lze rezervovat vždy vybrané termíny v měsíci. Aktuální VOLNÉ rezervace na SRPEN: 17.8. 9:00 a 31.8. 9:00.