Gua sha masáž

Rose Rituál

Expresní regenerační péče s guasha kamenem

  • Expresní a účinná regenerace pleti
  • Masáž GUA SHA technikou pro vyhlazení pleti
  • Stimulační masáž tyčinkami z českého křišťálu
  • Nápoj Elixír pro vyživení těla a nastartování imunitního systému

V expresním ROSE RITUÁLU využíváme kámen růženín, označován jako krystal lásky a je spojen se srdeční čakrou. Funguje na zklidnění po psychicky náročném pracovním dni.

Zobrazit podrobnější informace

Vyživující procedura Malinna° nabízí unikátní kombinaci organického bambuckého másla, organických olejů, esenciálních olejů a extraktu z mořské soli.

Pomocí aktivních látek s vysokým antioxidačním účinkem revitalizuje a posiluje pokožku.

Ideální k zastavení během dne pro uvolnění těla a mysli nebo jako regenerační kůra pro více sezení. Také vhodná pro ty, kteří chtějí poznat Malinna° produkty na vlastní kůži a ochutnat sílu Elixíru.

35 minut | 750 Kč

Gua sha Rituál

Komplexní masáž obličeje, krku a dekoltu

  • 60 minut v rukou guasha masérky Aničky Vondráčkové
  • Gua sha masáž jako jedna z metod tradiční čínské medicíny
  • Blahodární účinky na stav pleti i celého těla

Jestli nepatříte mezi fanoušky botoxu, tohle je varianta přesně pro vás. Zároveň guasha masáž není jen kosmetická - liftingová masáž, je to relaxace a sebeláska

Na tuto masáž si lze rezervovat vždy vybrané termíny - každé druhé úterý v měsíci. Aktuálně volné termíny: 9.1.2024 9:00, 10:30/ 6.2. 9:00, 10:30/ 20.2. 9:00.

Zobrazit podrobnější informace

Při profesionální - terapeutické guasha masáži tváře či těla, zvyšujeme mikrocirkulaci, svaly se prokrví, přivedeme kyslík, energii a krev tam, kde je potřeba. Guasha je skvělým pomocníkem i pro domácí sebepéči, ale s vědomostmi a praxí maséra docílíte výsledku, po kterém opravdu toužíte.

Kvalitně provedená guasha masáž zlepší krevní oběh, rozproudí lymfu, v neposlední řadě sjednotí a vypne pleť, zbaví jemných vrásek, obnoví se kontury obličeje a navrátí se svěží a šťavnatý pocit.

Guasha masáž vás dokáže zbavit také bolestí hlavy, menstruačních potíží, díky ní ovlivňujeme, ale i vyživujeme celé tělo, neboť při masáži "pracujeme" v meridiánových dráhách jednotlivých orgánů.

 

 

60 minut | 1 300 Kč

Gua sha masáž

Masáž obličeje s gua sha kamenem je tradiční čínská technika, která se používá k relaxaci, liftingu a oživení pleti.

Masáž gua sha kamenem se provádí pomocí tahu a tlaku na různé části obličeje a pomáhá tak stimulovat cirkulaci krve a lymfatického systému.

Tato unikátní masážní technika může pomoci zlepšit tón pleti, zvýšit elasticitu pokožky a redukovat otoky a napětí.

Gua sha masáž má nejen blahodárné účinky na pleť, ale také na naši psychiku a zdraví. Proto ji nabízíme formou rituálu, u kterého zrelaxujete pleť i svou mysl.

Pleťový riatuál s gua sha kamenem je oblíbeným dárkem ještě v kombinaci se zábalem na ruce.